| fetita97 a întrebat:

Salut, credeti ca e de ajuns pentru a slabi in 3 luni 15 kg, sa alerg in fiecare zi vreo jum de ora am si antrenamente 1 ora jum, fara paine doar dimineata 1-2 felii, fara dulciuri... fac asa de 9 zile am slabit 3 kg, daca as incepe sa sar coarda as slabi mai repede?(sunt fata), mersi

Răspuns Câştigător
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Da.E ff bine ce ai facut pana acum deci adauga si saritul corzii macar 30 min.-1ora.

2 răspunsuri:
| Alemoni a răspuns:

Buna!
Cati ani ai? Intrebarea asta ne va ajuta.
In fine.
Nu o sa slabesti peste noapte. Nu cred, ca peste 3 luni vei putea slabi 15 kg. Asta este, cel putin, parerea mea.
Dar, nu lasa sa treaca mai mult de 3 ore fara sa mananci sau sa pleci fara o gustare in geanta, ei bine care sa se potriveasca cu dieta.
Renunta sa renunti la dieta! Bine, mai citeste o data. Renunta sa renunti la dieta!
Totusi daca mori de pofta de ceva dulce poti alege un desert mai cumintel. happy
Deasemenea multe exercitii! Plimbari prin parc, patinatul pe role... diferite hobby'uri! big grin
Mult succes!

| Dani04 a răspuns:

Nu e bine sa slabesti subit atat de mult.