| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cu acest program sa zic as putea slabi? Plus Sport mult. Ma refer la alimentare.
+ Six Pack In 30 Days

+ Lose Weight App For Men

50 Abdomene in primele 2 săptămâni. După 100.

Sâmbăta - Duminica - 10:00 Ceva de dimineață.

Luni - Duminica - 15:00  Pranz.

Luni - Duminica - 18:00 Cina.

(1500 kcal) TOTAL. Sau 1300 kcal.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PRaPRa a răspuns:

Sugar is poison
Verifica toate implicatiile acestei afirmatii, thank me later.
Ciau