| anonim_4396 a întrebat:

8:30 - Trezirea.
9:00 - Mănâncă ceva sănătos!
10:000 - Ieși la alergat - 45 min(prin curte, sau pe strada)
14:00 - Relax
14:30 - Mănâncă Pranzul
16:00 - Teme
17:00 - Antrenament
18:00 - Cină -Ceva usor de seara, (puține calori)
19:00 - Relax/Joacă jocuri
20:00 - Relax/ Joacă jocuri
22:00 - Culca-te

As putea slabi cu acest program? + 50 Abdomene + Six Pack in 30 days, adica o aplicatie cu exercitii de slabit/facut pătrățele! Exemplu - Plank

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ce e cu tristetea aia de program?
Un licean ar trebui sa se trezeasca la 11-12, in zilele in care nu are scoala. Ca noaptea sigur se intinde la glume, pana la 1-2.
Pranzul tine loc de mic dejun. Important este sa nu manance noaptea, mai tarziu de 9 (daca sta pana la 1).
Teme... De ce? Esti cumva in clasa a 5-a? La liceu sunt optionale.
Cu antrenamentul si alergatul sunt perfect de acord, poti incepe ziua alergand pe racoare.
Relax/joaca jocuri ar trebui sa fie de dimineata pana seara, cand nu ai chef de altceva. Esti adolescent, traieste anii aia in folosul tau, ca dupa aia vine viata de adult, si ai sa te trezesti la 6-7 dimineata doar pentru a te pregati si a merge la munca, de unde iesi seara, lipsit de chef.

| UserDeBucuresti a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Sunt cls a 7laughing

Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai uitat scoala, care te poate slabi cel mai mult! tongue

| cfrtobias a răspuns:

Cand e 10:000?

Răspuns utilizator avertizat
| IanosCsaba a răspuns:

Trezirea 6:00
mic dejun o cafea mica si un biscuit
alergat 7:00 Mers la munca
pranz 14:00, sandwich ton sau cu branza
iesit de la munca 16:00
alergat dupa autobuz 16:30
ajuns acasa curatenie facut de mancare Cina pene rigate 70 g si o salata mica, o gura de vin, dus, relax 22:30 somn
as vrea sa ma ingras putin sfaturi?