| Alex6550 a întrebat:

Salut, cum ajung de la 66 kg la 75 kg am 18 ani si 1.84 inaltime. Nu vreau sa imi spuneti de sala sau tot felul de sporturi. Vreau sa depun putina grasime.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| vocea a răspuns:

Saltutsautilizator as vrea sa iti spun ca te ajut cu mare drag si ti-as da ca sfat sa incepi sa ai incredere in tine si vointa, ca sa te ingrasi ai nevoie sa mananci mai multe calorii, inceaca sa mananci paine la maa in combinatie cu cartofi sau fasole.
poti gusta si dulciuri, nu uita trebuie sa te ingrasi sanatos.