| Alexandru_3604 a întrebat:

Cum as putea sa mai slabesc un pic in zona pieptului? Se poate cu otet sau alta metoda, sugestii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Marius draga, toti barbatii se muncesc sa fie lati in spate si tu vrei sa slabesti? Ai probleme ca sanii? Daca da, este o problema medicala si trebuie sa mergi la doctor.Nu stiu ce voiai sa faci cu otetul, ca nu am mai auzit asa ceva!

| shadovv a răspuns:

Un singur cuvant: "jogging"