| MishuCuc a întrebat:

Ce exercitii cu greutati as putea face pentru zona pieptului?

Răspuns Câştigător
| TooNight a răspuns:

Te pui sub o masa si-o impingi cu capu'.Eu asa fac.Ii bun si pentru cap.hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| TooNight a răspuns (pentru denis988):

rolling on the floor.Eu am incercat! si dupa ceva timp am avut capu cat un bostan, mai mult il taraiam dupa mine, mergeam cu el pe spate.Serios vorbesc.straight face

| Cosmin86 a răspuns (pentru TooNight):

Tu vb serios? laughing

| TooNight a răspuns (pentru Cosmin86):

Dap.big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru TooNight):

Si ce varsta ai, 5 ani? Ca oricum nivelul de inteligenta pe acolo e

| TooNight a răspuns (pentru Cosmin86):

Ok,atunci tu ai 4 ani, pentru ca nivelul tau de inteligenta ii atat de mic, incat nu ti-ai dat seama ca n-am vorbit serioslaughing.

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru MishuCuc):

La cati tampiti sunt pe site-ul asta nu mai stii cand vorbeste serios sau cand glumeste

| TooNight a răspuns (pentru Cosmin86):

Vorbeste mai frumos ca poate te desfiintez de pe Terrawinking.Eu nu te-am jignit, si nici nu vreau, asa ca si tu vorbeste frumos, ca nu ma cunosti.winking

| Cosmin86 a răspuns (pentru TooNight):

1. Unde am zis de tine in comentariul ala?
2. Termina cu faze de copil mic de genul "te desfiintez de pe Terra"

| TooNight a răspuns (pentru Cosmin86):

1.Se subintelege
2.Bai baiatule, nu eu am inceput, ok?raised eyebrows Si "termin"cand vor muschii mei.winking

| Cosmin86 a răspuns (pentru TooNight):

Esti retardat

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru MishuCuc):

Alt copil mic, prost si frustrat

21 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Impins la piept din declinat, inclinat, culcat orizontal si flotari...

| Numero1 a răspuns:

Impins din inclinat cu haltera, Impins din culcat cu haltera, Impins din culcat cu gantere, Fluturari cu gantere.
http://www.culturism.ro/antrenament/exercitii-piept.html
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns utilizator avertizat
| LucianP a răspuns:

Pai daca te duci la sala de forta poti sa faci ridicari..., acasa poti sa faci flotari pentru piept

| SerbanSnake a răspuns:

Impins cu bara orizontal/vertical, impins cu gantera, fluturari cu ganetra, pulover, flotari.

| OneGentleman a răspuns:

Impins din culcat cu haltera.impins din inclinat cu haltera.impins din culcat cu ganterele. fluturari cu ganterele
Bafta happy

| vasilofdeny2 a răspuns:

Pentru. piept poti lucra cu halterele....mai exact:inpinderi cu haltera la orizontal la inclinat la declinat fluturati cu gantera la inclinat si la declinat si flotari cu priza mainilor pe langa corp