| pisikutza20 a întrebat:

Salut, cum as putea sa-mi fac si eu sprincenele normal ca niciodata nu le pot sa le fac identic,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Annaa a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa mergi la un salon si sa ti le faci calumea si egalewinking. Dupaia iti va fi mult mai usor sa ti le faci egale cand te vei pensa acasabig grin

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Te duci la o cosmeticiana o data pe luna, pentru 10 RON nu merita sa te chinui sa le dai tu forma. Dupa aceea vei pensa doar ce creste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatui sa mergi la salon si ti le face super, apoi peste fiecare 2 zile zmulgi ce creste.