| Loredana96 a întrebat:

Buna,ne-am scos sprincenele...si acum regret.Pentru ca le-am facut prea scrute si subtiri.Cum as putea sa le fac mai groase si mai lungi?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Te referi la pensat cred si ca sa revina la normal pentru a le putea da o forma mai ok trebuie sa le lasi sa creasca si dupa cel mai bine ar fi sa mergi la un salon. Nu e scump un pensat, le va da o forma frumoasa si ti le va face si simetrice

| jess179 a răspuns:

Le lasi sa creasca, dar in timp, poti folosi un creion special pentru a le ingrosa.Maro sau negru in functie de culoarea naturala.

| oompaloompa a răspuns:

Lasa-le sa creasca si du-te la un salon pentru ca acolo sigur iti va da o forma frumoasa si vor fi simetrice oricum nu costa prea mult, dar apropo se cheama pensat.

| katlyka a răspuns:

Un creion sau ceva sau asteapta sa creasca si mergi la salon