| fetita97 a întrebat:

Salut cum as putea sa subtiez picioarele, am impresia ca sunt prea groase, o coapsa 54, gamba 35...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru subtierea picioarelor ajuta alergatul.Alearga zilnic 20-30 de minute cu viteza medie si intr-o luna se vor vedea primele rezultate.Succes.

5 răspunsuri:
| Ayna a răspuns:

Exercitii si dieta!

| ytalyanu a răspuns:

Cam nasol, ar trebui sa alergi cel putin 2 km pe zi, bafta

| EVA_7591 a răspuns:

Sport! Dieta! si tocurile te mai ajuta putin

| ZOON a răspuns:

Eu zic sa incerci sa le ajustezi cu un fierastrau =D - lasand gluma la o parte depinde si ce varsta ai daca nu ai trecut de 20 de ani nu te sfatuiesc sa iei cine stie ce buline sau sa ti regimuri grele sau si mai rau sa ti regim prin infometare cel mai bine ar fi sa faci sport asta e tot ce conteaza dar nu te dezamagi din prima pentru ca nu ai sa slabesti intr-o zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.nu stiu cum trebuie sa faci. dar si eu vreau sa am tentacule ca octopus.ca am numai doua maini. cum sa fac?