| Marius0202 a întrebat:

Salut.Cum fac sa scap de grasimea de pe burta, inainte eram mai grasut si acum am slabit dar mi-a ramas putina grasime cum pot scapa de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Evitand prajelile, zaharu, painea alba, fast-food si patiseria si facand cardio. Alergat, inot, sarituri, chestii de genul.
ABDOMENELE NU SUNT PT SLABIT

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Grasimea aia este esentiala pentru supravetuire de aia se scapa greu, baga sprinturi plus o dieta cu 500 de calorii per zi, 500 de calorii =o punga de pufuleti pe zi

| Marius0202 explică (pentru RAY):

Pufuleti nu ingrasa?

| RAY a răspuns (pentru Marius0202):

Daca bagi 4 pungi ba da ingrasa

| AndreiWeisz a răspuns:

Mai baga ceva cardio, mai lucreaza abdomenul (sa se mai uniformizeze macar). Si eu fac sala profesionist de o gramada de ani, am burta si e ok, daca reusesti sa iti mai dezvolti masa musculara.

| SilviaPunct a răspuns:

Fa un sport si cu timpul va arata mai bine. Daca esti tanar, grasimea se duce si fibrele de colagen se remodeleaza ca sa arate bine. happy