| anonim_4396 a întrebat:

Salut cum pot slabi 10 kilograme intr-o luna :??

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kogaion a răspuns:

Dieta&Sport

6 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

E prea mult nici daca nu mai mananci 5 zile nu poti slabi daca stai peste 10 zile nemancat/a poti muri.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Tot intr-o luna le-ai si pus pe tine?!

| Chernobyl a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Da serios de nu!

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Chernobyl):

E destul de rapid pentru un simplu om (asta presupunand ca esti sedentar). Taie din carbohidrati.

| Victoria18 a răspuns:

Prea mult intr-un timp atat de scurt. Doar bolnavii de cancer sau vreo boala incurabila pot slabi atata intr-o luna.

| KissStefan2018 a răspuns:

Încerca sa ma baci puțini si vreo30 de biscuiti inmuiati in apa pe zi eu am slabit 15 kg