| flavius1 a întrebat:

cum se poate schimba sunetul de apel de pe un samsung s5660 (galaxy gio) punand ca ton de apel alta melodie dar nu din cele standard ci din cele de pe sdcard

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| miriam67 a răspuns:

Pai alege melodia care o doresti da lo optiuni si apoi la sateare ca ton de apel, sau daca nu da coopiere si apoi setare ton apel