| HappyPebbles a întrebat:

Am achizitionat ieri un Samsung Galaxy Mini si nu stiu cum ii pot schimba tonul de apel(sa pun ce melodie vreau eu, nu cele pe care le are el). Funda si vot:XURGENT

5 răspunsuri:
| Saya a răspuns:

Salut! Intra in meniul telefonului acolo unde ai tu melodiile si alege melodii apoi din optiunile ei trebuie sa fie "Setare ca." si alegi ton de apelwinking

| Sabiina a răspuns:

Te duci la `Muzica`, la melodia care o vrei ca ton de sonerie si tii apasat pe ea pana iti apare o fereastra. Acolo o sa gasesti `Utilizare ca ton de sonerie`.happy Speer ca ti-am fost de folos!:* Fundita?puppy dog eyes

| HappyPebbles explică:

Am descoperit in cele din urma.happyO sa dau fundita cui are mai putine:* si vot tuturor.Multumesc mult

| NinelGuevara a răspuns:

Deci intrii in Muzica si tii apasat mai mult pe melodia care o doresti ton de apel.si alegi ''utilizare ca ton de sonerie de apel ''. bafta.

p.s ai grija de el :]] eu il am din iunie si deja i am zgariat foarte rau display-ul :]] xD

| DANuUTZz a răspuns:

Dai pe melodie la optiuni setezi la ringtone dai da si gata! funda?