| Maikol a întrebat:

Salut.Daca am fumat cannabis legal pe care l.am cumparat din magazinele de tigari( cine locuieste in strainatate intelege) totul legal..cu thc 0.2..intrebarea este... daca fac testul antidrog( urina) la munca am sanse sa imi iasa pozitiv? Menzionez ca am fumat in weekend si testul il fac vineri..Deci dupa 5 zile..Multumesc anticipat! ( scuze categoria)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonim16121 a răspuns:

Nu va ieși pozitiv, daca nu mai fumezi, daca fumezi că ai probleme de sănătate îi zici și tu pe ocolite că ești bolnav și ai nevoie. Mult succes!

| Maikol explică (pentru anonim16121):

Mersi!

| anonim16121 a răspuns (pentru Maikol):

Cu plăcere, și lasă drogurile, fumează țigări daca te calmează, mesteca guma, știi sunt de alea ca la turci din care fumezi...e bun sa ai de aia prin casa, îți bagi arome, sau exista țigări electronice cu arome.