| Cesar222 a întrebat:

Salut, daca am vezica plina/aproape plina si se intampla sa stranut sau sa sar de la inaltime mai mare ma ustura rau pentru cateva secunde in zona prostatei, e motiv de ingrijorare? Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei când ai vezica plină trebuie golită.
Acel simț de a merge la toaletă.

| ioana748 a răspuns:

Bea niste apa cu jumătate de linguriță de bicarbonat cateva zile pentru alcalinizare si va fi mai bine.
Indicat ar fi sa mergi si la un medic.