| AdiyAdriann a întrebat:

Daca as incepe sa iau ColonHelp m-ar ajuta sa scap de costipatie si sa-mi detoxific colonul? Astept raspunsuri detaliate de la persoane care au folosit si imi pot spune concret

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cristian798797987987987 a răspuns:

Ar fi bine să-l folosește. Si eu i-l folosesc si îmi este bine.

| AdiyAdriann explică (pentru Cristian798797987987987):

Isi face efectul imediat? sau?

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu e cel mai bun remediu