| AnoniMmMzZ a întrebat:

Dati-mi niste metode eficiente pentru slabit. Sunt barbat, si mentionez ca am 1, 72 m si 56 kg.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

De ce vrei sa slbesti? vrei sa boxezi la categoria bacterie?

| agent003 a răspuns:

Vrei sa arati de 40 kg, fii serios omule, esti normal, esti normal la metraj si greutate, ce-ti mai trebuie!, oleaca de minte in cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai gresit cifrele, nu ai de ce sa slabesti.

| VladGH a răspuns:

Dupa ce vei mai aduna la cifra de KG inca 50, vom putea sta de vorba laughing

| PanaceuUniversal a răspuns:

Cred ca ai gresit sensul... la 1.72 ar trebui sa ai cel putin 65 de kg

| Tlbi a răspuns:

Cea mai cea: bea multa apa la masa!

| user5493 a răspuns:

Dieta vegetariana

| xXxRadu a răspuns:

Nu inteleg de ce vrei sa slabesti? La un mestru si 72 sa ai 56 de kilograme mi se pare cam ciudat sa vrei inca sa mai slabesti laughing zau asa eu am 1, 75 si 70 de kilograme si sa stii ca mare parte din greutate o reprezinta si oasele nu doar carnea si organele laughing Inafara de sport altceva nu stiu care sa nu aiba si efecte negative big grin

| alyeualy a răspuns:

Parerea mea e ca stai destulde binecu grutatea.