| WizzArd3344 a întrebat:

Salut! Dau funda! Seara când pun sa ma culc, când încep sa respir involuntar, mi se oprește respirația câteva secunde, pana devin conștient. Asta se întâmplă pana sa adorm, în timpul nopții nu ma trezesc inecat sau sufocat. Ziua nu am nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Respiratia NU se opreste deloc, ca de se oprea erai demult mort. Astea sunt doar chestii imaginate de tine, nu realitate.

Totusi, ce vrei de la noi?

| Violleta2022 a răspuns:

Este totul doar in imaginatia ta!

Răspuns utilizator avertizat
| Eliza310999L a răspuns:

Sincer, ar trebui sa te duci la un consult eu de exemplu ziua nu am nimic dar noaptea când ma pun in pat mi se înfunda căile nazale