| KingMidas a întrebat:

Salut,

De 1 saptamana am pe penis acolo unde e mai mov unde se imbina acel "capac" cu pielea acolo am o pata cam cat jumatate de unghie de culoare mov mai acceuntuata.

Faza ii ca nu stiu ce ii sau cum o pot rezolva. Cateodata pare ca trece, nu ie umfalta si nu ma mananca sau ustura

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Poti sa faci un desen?
Si eu aveam ceva de genu' asta.Nu stiu daca mai am.Stai sa ma uit.Nu mai am.La mine a trecut.Te doare sau ceva?

| KingMidas explică (pentru Wehrmacht):

Nu, nu ma doare, cateodata abia se vede, altaata mai intens

| KingMidas explică:

Dar arata urat... in cat timp ar trece?

| KingMidas explică:

Mda, cred totusi ca e ceva sange de la vena sparta, dar numa cand e in "acea" erectie atunci se cam face pata mai ingrosata, dar cu putin, dar oare tot timpu o sa fie asa?, observ ca daca nu fac *** atunci parca trece...

| iZberg a răspuns:

Salut, poate este o vena sparta si ingele sa inchegat si nu cred ca este vreo problema daca nu te deranjaza