| anonim_4396 a întrebat:

De 2 zile a început să mă doară în zona ficatului, a inimii, a splinei și a apendicelui. Aveți idee ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Iti voi ghici in bob si iti spun!
Lasand ironiile, mergi la medicul de familie, caci pe TPU nu gasesti vreun medic sa te consulte online.
Sanatate!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Hai sa ti deschidă mama Gela cărțilelaughing

| gabicoo a răspuns:

Mergi la medic!

| ancaval a răspuns:

La medic ai fost?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la medic sa-ti faca o ecografie abdominala. Poate sa fie fierea, apendicele (sa ai apendicita) sau altele. Durerea radiaza. Pe mine ma intepa in piept, credeam ca am cu inima cand colo dupa ecografie am vazut ca am cu fierea. Poate sa fie si cu inima, o durere poate fi de multe feluri si radiaza dintr-o parte in alta. Un medic care care ecograf poate vedea ce e acolo.