| VasiloiuRobert a întrebat:

De 3-4 zile îmi curge un lichid un pic mai galbui decât sperma din penis fără să fac nimic, în continuu și atunci când îl șterg, îmi vine să urinez și mă ustura destul de tare și capul penisului este un pic roșiatic. Țin să menționez că sunt virgin. Este grav?
Se poate trata în casă, fără medic?
Îmi e rușine să zic parintilor.
Am 14 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Vorbeste cu parinti tai sa mergi la un medic.

| gabicoo a răspuns:

Trebuie să mergi la medic!
Lasă rușinea la o parte și spune-le părinților.