| salutttt a întrebat:

De aproximativ 2 saptamani simt ca trebuie sa urinez, dar cand ma duc la baie nu iese nimic sau iese foarte putin doar daca dau cu apa calda pe tot corpul.
Credeti ca este din cauza masturbarii?
Tin sa precizez ca o fac odata pe zi, dar am incetat de cand am inceput sa am aceasta problema.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu. Mai degraba ai o infectie sau inflamatie in sfera uro-genitala, trebuie sa mergi la urolog

| Violleta2022 a răspuns:

Pare sa fie o problema serioasa la vezica, sau o infectie a aparatului uro-genital.
Mergi de urgenta la UROLOG sa nu faci blocaj renal si sa mori.

| Andreeush a răspuns:

Nu asta e problema.
Oricum ar trebui să mergi la un medic.