| fabian285123 a întrebat:

De cam o saptamana a inceput sa ma doara in stanga jos din spate,fix unde este rinichiul,uneori nu ma doare asa tare iar alteori mai ales cand fac sport ma omoara! Durerea apare doar cand fac miscari bruste sau ma intorc mai tare, am incercat baie cu saruri nu a mers si beau multe lichide, ce ar trebui sa fac? Va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| qq30xx a răspuns:

Mergi la un control medical pentru ca aici o sa isi dea lumea cu parerea si o sa te bage in sperieti mai rau decat e necesar... As putea sa zic ca daca faci sport(sala) poti de la greutati sa fi tasat coloana sau sa ai ceva artroza si sa mergi la un fizioterapeut sa iti dea un set de exercitii specifice care ajuta... Ma repet, mergi la un specialist ca pe net toti suntem doctori din auzite laughing)))

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DanutzSmechieruMc a răspuns:

Du-te la un doctor frate nu mai asculta de toti idioți de pe internet