| XD_Dragos_1974 a întrebat:

Salut,de cateva ore nu mă simt ok, am fost la fotbal si inainte am mancat mult si am luat o aspirina (pentru răceală) după ce am ajuns acasă am simțit o durere de burtă care vine cu greață ușoară și diaree.
Am ignorat durerea timp de câteva ore, aceasta micșorându-se dar după 5 ore simt o durere mai mare la începutul pieptului si la stomacul de sus, alte simptome nu am decât durerea care nu mă lasă să adorm și durere ușoară de piept când respir.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| andy62 a răspuns:

Dragoş du-te la doctor sa te consulte si poate sa iti dea si niste medicamente.