| WizzArd3344 a întrebat:

Salut, am o durere in piept, dar nu mereu, alte simptome nu mai am, puls lent (dar este in repaus), ameteli, greata, nu am, altceva nu am nimic. Nu ma simt rau. Durerea este localizata in cosul pieptului, putin spre stanga, spre varful inimii. Ce ar putea fi? Am un stil de viata sanatos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Consult la inimă.

| helpforyou a răspuns:

Cum simti durerea initr-un singur punct?

| WizzArd3344 explică (pentru helpforyou):

Da, in acelasi punct, dar nu este mereu durerea. Nu o pot identifica in functie de factori, apare si dispare brusc

| helpforyou a răspuns (pentru WizzArd3344):

Nu te speria, nu ai nimic la inima. Dar trebuie sa faci un control, la neuropatie posibil.

| IceRope a răspuns:

Răspunde-ți singur, dacă tot ești "smecheras".

| WizzArd3344 explică (pentru IceRope):

Chiar trebuie sa faceti misto?

| Goete a răspuns (pentru IceRope):

E smecheras pentru ca e diferit, el nu merge la medic ci ne intreaba pe noi.
Probabil nici un medic nu-i poate da raspunsul fara sa il consulte, sa ii faca niste probe. Dar el e Smecheraswinking nu-l supara

| IceRope a răspuns (pentru WizzArd3344):

Nu trebuie, dar facem.

| IceRope a răspuns (pentru Goete):

Clar.