| techexplorer a întrebat:

De cateva zile (4-5zile) am o durere testiculara destul de mica la testicolul stang (si zona inghinala stanga). O sa merg peste 1 saptamana la urolog sa vad ce e. Voi ce spuneti, Ce ar putea fi? Mentionez ca testicolul stang este retractil, adica se retrage putin in sus (cam la un nivel cu penisul) E posibil si ca epididimul sa fie foarte putin umflat( Nu cred ca ma doare testicolul in sine). Ar putea fi cancer testicular? Am si o mica ginecomastie cam de 2 ani. Astept pareri pana o sa vina ziua sa merg la doctor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Posibil vreo infectie urinara sau sa te fi fortat cu greutati mari in ultimul timp, urologul va decide si in urma analizelor.

| techexplorer explică (pentru MihaiNicu23):

E adevarat ca m-am fortat cu greutai cam acum 1 saptamana destul de tare

Răspuns utilizator avertizat