| anonim_4396 a întrebat:

De câteva zile mă simt foarte obosită(dorm destul), slăbită(abia pot să mă țin pe picioare), amețesc super mult, uneori mă ia cu leșin și nu am deloc pofta de mâncare.Și mă mai doare capul puțin și am stări de greață. Oare de la ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu cam asa ma simt inainte de menstruatie.
Sau depinde si de tine cand dormi? In ce interval? Incearca sa te culci mai devreme, pana-n 12 AM, sa mananci mai multe fructe si legume, mancaruri fierte, sa bei multe lichide si sa stai la racoare cand e caldura mai mare.

| Selena08 a răspuns (pentru Adry05):

Fac tot ce mi-ai zis tu mai sus...

| Adry05 a răspuns (pentru Selena08):

Atunci du-te la doctor dar cred ca se datoreaza in mare parte zapuselii de afraa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la un control. Acesta este cel mai bun sfat pe care cineva ti-l poate da.

| Jo17 a răspuns:

Pari foarte bolnava. Mergi la doctor sa vada daca nu ai ceva grav

| AriadnaMaria2 a răspuns:

Este posibil sa fi răcit rău, sa ai insolație sau san nu te fi hidratat Bine. Ar trebui sa mergi pana la medicul de familie pentru un consult.