| anonymousnobody a întrebat:

Salut de cateva zile perusul meu nu isi mai misca un piciorus si din cand in cand mai tremura putin nu prea zboara...il tin in bucatarie asa ca nu sunt tot timpul cu ochii pe el si nu stiu ce s a intamplat (daca s a lovit...) ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Probabil s-a lovit de ceva.
Eu zic sa-l duci la veterinar sa-l vada cel putin.
Te pup!

1 răspuns: