| Riciu1998 a întrebat:

Azi s-a intamplat ceva cu perusul meu. Mama s-a certat cu fratele meu mai mare si a vrut sa ai da cu palma si din greseala a lovit papagalul acum si e viu se misca putin adica merge putin din cap misca da putin din aripi si cand l-am pus in cusca vroia sa se urce pe un bat si nu putea sa sara nu stiu ce sa fac daca al duc la veterinar nu prea stiu ce o sa imi zica si mi-e frica sa nu zica sa al omor... sau etc.

2 răspunsuri:
| lola_5690 a răspuns:

Crede.ma! du-te la un veterinarwinking

| Elvina a răspuns:

Nu il va eutanasia. Du-te la veterinar. Il va vindeca. Cu cat stai mai mult fara sa-l duci, cu atat lucrurile se vor agrava. Bafta!