| Mirabela_Maria_1999_xAzi a întrebat:

De cateva zile simt ca imi amorteste usor omoplatul drept(mai exact simt niste infurnicaturi sub el si un discomfort atat in zona omoplatului cat si langa coloana). Duminica noapte m-am trezit cu tot bratul drept amortit si sunt aproape sigura ca nu a fost din cauza pozitiei in care am dormit.Ce credeti ca poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| gigi002 a răspuns:

Nu ai patit nimic. ai dormit intr-o pozitir anormala. maseaza cu ceva crema. daca nu trece mergi la medic