| anonim_4396 a întrebat:

Salut
de vreo 5 zile ma doare muschiul de pe langa coloana in dreptul omoplatului drept. Parca am un cutit infipt acolo crying
cum pot sa scap de durere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fugi la medic happy

7 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Simplu mergi la medicul de familie sau la Upu.

| Krixxus a răspuns (pentru Hevnoraak):

Upu?

| Hevnoraak a răspuns (pentru Krixxus):

Unitate Primire Urgență. Dacă ai un spital mare în apropiere sigur are o secție de urgență.

| Krixxus a răspuns (pentru Hevnoraak):

Cu prima ocazie ma duc straight face

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Du-te la medic

| totuldesprenaturasiaventura a răspuns:

Prin masaj si fizioterapie

| Stefaniahlo a răspuns:

Te poti duce la medic sa vadă ce ai!