| Mihai93423 a întrebat:

Salut de ceva timp am o problema stanjenitoare,ma apuca sa merg la baie prin diferite locuri, ex:la scoala, pe strada etc.Nu stiu ce sa fac tot timpul ma gandesc sa nu ma apuce prin unele locuri nepotrivite, ba chiar mi-e frica sa ma indepartez prea mult de o toaleta.Ce as putea sa fac ca sa merg la baie regulat si sa nu ma mai intalnesc cu aceste situatii jenante.(Sunt baiat si problema mea este legata de "treaba mare" ca sa spun asalaughing nu de urinat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexCM a răspuns:

Intai ar trebui sa vezi ce aliment iti provoaca aceste "du-te-vino" la baie si incearca sa te stapanesti. daca insa este din alta cauza decat psihica ar trebui sa apelezi la un doctor!

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Http://www.assb.ro/....../index.php

Pune intrebarea ta aici si un doctor iti va spune corect ce ai!

| stlucian a răspuns:

Esti "deranjat la burta"cum se spune. Evita bauturile acidulate si consuma covrigi, banane, branzeturi, cafea fara zahar etc si vezi cese intampla. Daca nu margi la doctor!

| IulikaT a răspuns:

Ar fi bine sa mergi la doctor in privinta asta, fiindca asa este cel mai bine.