| M4gd4L3n4 a întrebat:

Deci am o problema, candva, acum vreun an, vorbeam cu un baiat.Dar cu timpul am inceput sa nu mai vorbesc cu el. Acum ma intalnesc des cu el (vine pe la mine pe la scoala, eu mai merg pe la el pe strada la o prietena.) Si nu stiu sigur dar eu inca il mai plac. Problema e ca nu cred ca el sa ma fi placut vreodata. Ce as putea face acum? help me please!

7 răspunsuri:
| Marian619 a răspuns:

Acum nu o sa-ti un discurs gay de genu,, spune-i ce simti cu adevarat,,. Trebuie sa petreci mai mult timp cu el si sa vezi daca te priveste pe ascuns. Daca da inseamna ca te place si ii poti spune adevarul. Daca nu ai doua variante:
1.Inscriete la Friendzone MTV
2.Departeazate de el

| M4gd4L3n4 explică (pentru Marian619):

Nici eu nu sunt sigura ca il plac. Dar sa ii mai spun si lui?

| SmilePleaseXoXo a răspuns:

Intra in vorba cu el "buna " ar fi un inceput bun.

| M4gd4L3n4 explică (pentru SmilePleaseXoXo):

El nu ma baga nici intr, o seama. Eu de ce i.ai spune buna? plus ca nu am cand pentru ca de fiecare data cand vine pe la mine la scoala e asaltat de o groaza de fete.

| SmilePleaseXoXo a răspuns (pentru M4gd4L3n4):

Atunci crede-ma trebuie sa uiti de el pentru ca nu stie cui ii pasa cu adevarat de el. cine stie poate e un bou?

| M4gd4L3n4 explică (pentru SmilePleaseXoXo):

Mda,,,winking