| Mihai93423 a întrebat:

Salut de ceva timp am o problema stanjenitoare,ma apuca sa merg la baie prin diferite locuri, ex:la scoala, pe strada etc.Nu stiu ce sa fac tot timpul ma gandesc sa nu ma apuce prin unele locuri nepotrivite, ba chiar mi-e frica sa ma indepartez prea mult de o toaleta.Ce as putea sa fac ca sa merg la baie regulat si sa nu ma mai intalnesc cu aceste situatii jenante.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| karsivan a răspuns:

Ai o problema si este cazul sa mergi la doctor, este posibil sa ai o afectiune intestinala ori este vorba de un intestin iritabil sau altceva, fuga la doctor.

| Mihai93423 explică:

Sunt baiat, si am o broblema cu "treaba mare"ca sa zic asalaughing nu cu urinatul.

| Mihai93423 explică:

Sunt baiat si problema mea este legata de "treaba mare"ca sa spun asa, nu de urinat.