| Mihai93423 a întrebat:

Salut,sunt baiat am 17 ani si am o problema foarte foarte mare, de fiecaredata cand plec de acasa ma gandesc sa nu ma apuce "treaba mare".De exemplu dimineata cand merg la scoala merg la baie de 2 ori acasa,si pe drum,la scoala,tot ma gandesc sa nu ma apuce,si cateodata chiar ma apuca, chestia asta o am de cam 1 an si zilnic ma gandesc la asta,sunt terorizat numai la asta ma gandesc,nu mananc prea mult ca sa am ce sa dau afara,te rog da-mi niste sfaturi cum sa fac sa ma simt ca un om normal, astept un raspuns cat mai urgent.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| rabbit2014 a răspuns:

E cam grava situatia ta, daca deja ai incercat cu pastile si au avut afect doar secundar, du-te la doctor ca s-ar putea sa ai infectie la colon daca scaunul tau este si apos(diaree).