| Cucubau23 a întrebat:

De ceva vreme am o umflătură pe penis, asemănătoare cu un cos... Am tot crezut ca este unul dar văd ca nu da semne a fi.
E ca un nodul sub piele, o galmă care mă doare când încerc sa îl storc, ce credeti ca ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Teo29 a răspuns:

Salut, in primul rand opreste-te din a-l stoarce sau sa tot freci aceasta ``galma``.

Du-te la un medic dermatolog prima data sa te vada si eventual si la un chirurg urolog/generalist sa iti dea o opinie.

Nu vreau sa te sperii, dar poate fi o problema mai grava decat un banal cos cum ti se pare tie acum iar amanarea vizitei la un medic iti poate agrava problema.

Cauta medici competenti, si fara rusine du-te ca e viata si sanatatea ta la mijloc!

Toate cele bune iti doresc