| dani1923 a întrebat:

Salut
De ceva vreme cand ies afara din casa ma ia ameteala ma dezechilibrez cand merg mai mult si imi vine sa vomit dar asta se intampla numai cand ies afara din casa cand stau in casa nu am nimic cand plec undeva ma ia cu ameteli rau si numai pot sa stau in picioare cad jos tensiunea o am buna... de la ce sa fie oare ma puteti ajuta sad?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poate este de la caldura sau ai vreo problema pe sistemul nervos.
Mergi la medic pentru niste investigatii.
Te pup!

| CMaria21 a răspuns:

Esti fata? Ok nu ai de ce sa te alarmezi poti merge sa faci analize la sange te va ajuta! Poate fi o cadere de calciu/ lipsa de calciu! Sanatate multa

| JustSmileK a răspuns:

Tot la o cadere de calciu ma gandeam si eu. Dar cel mai bine mergi sa-ti faci niste analize.

| ionupo a răspuns:

Ai mai jos un site cu informatii despre problema pe care o ai. http://www.topmedica.ro/blog/ameteala-2/.
Poti pune intrebari chiar pe site iar medicul iti va raspunde in scurt timp. Succes :)