| KingOfShadow a întrebat:

Salut de curand m-am operat de pleurezie nu se putea prin punctie si... acum am o curiozitate maine trebuie sa merg la scos firele... acolo tot m-au mintit non stop nu mi-au spus nimic dar va intreb _ cand scot firele o sa simt ceva durere? ( ma refer pe loc ) ca cand sa imi scoata drenele am intrebat la fel si au spus deloc si m-a durut infernal acum aceeasi treaba. ca sa stiu sa fiu pregatit
deci o sa simt vreo durere? ce voi simti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cristina27061999 a răspuns:

O sa te doara pentru ca iti va ramane taietura fara sprijin chiar daca este in curs de vindecare dar sa nu te speri (fundabig grin)

| KingOfShadow explică:

Ok nu e nimic dar pe loc? adica la 1 secunda de dupa ce mi- o scoate