| TheBlackMan a întrebat:

De curand ma confrunt cu o problema destul de stanjenitoare. Dupa urinare oricat sterg, scutur, tot imi curg picaturi de urina si destule incat sa miroase urat. Deodata a inceput acest lucru.
Ce as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la UROLOGIE pentru invstigatii si tratament, pentru ca ce ti se intampla tie, poarta denumirea de: INCONTINENTA URINARA, iar cauzele pot fii variate.

| corbulalbrosu a răspuns:

Te prezinti ia un cabinet medical de UROLOGIE, pentru a fi consultat. Cu cat mai repede cu atat mai bine. Multa sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Probabil ai vreo infecție.
Ar trebui să mergi la medic.

| TheBlackMan explică (pentru Andreeush):

Nu as crede ca e infectie pentru ca la infectie ar trebui sa simt o durere(cred) si eu nu simt nimic.

| Andreeush a răspuns (pentru TheBlackMan):

Poate nu e infecție dar tot ar trebui să mergi la un control.

| Raven a răspuns:

Mergi la medicul de familie să-ți dea trimitere la Urologie.

| madalinrazvan a răspuns:

Salut. In primul rand te sfatuiesc sa mergi la un doctor, sa vezi cum sta treaba. Am patit si eu aproape la fel ca tine. In al doilea rand, nu te speria. Bafta

| TheBlackMan explică (pentru madalinrazvan):

Daca ai patit aproape la fel, poti sa imi faci un rezumat cu ceea ce ti-a zis doctorul daca e grav sau e ceva tratabil sau operatie?