| Girleanu_Adi_1997 a întrebat:

Salut, De doua zile seara am observat ca mi-a iesit un cheag de sange cat o picatura pe nas, si astazi ziua am scuipat si a venit tot din nas cred unul pe gura! Care ar fi problema si ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| TheWomanCat a răspuns:

Pai,nu pare o problema grava. Daca ai scapat de el, asa am inteles, nu ar trebui sa te ingrijorezi.Totusi daca ai dureri ar trebui sa mergi la un doctor, deoarece rar aud asa ceva... happy

| Girleanu_Adi_1997 explică:

Sunt putin speriat, nu fumez, nu beau si nu am consumat niciodata substante interzise si sunt sanatos tun! De ce se intampla asta?