| pcvapds a întrebat:

Salut, de fiecare data cand ma trezesc mai tarziu de ora 7 dimineața ma doare gâtul (ceafa), daca ma trezesc sub ora 7 nu am nimic...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Probabil ca corpul tau nu accepta sa doarme mai multe ore decat e nevoie

| Eucumamajunsaici a răspuns:

Nu,tot o sa te doara asa patesc si eu.

| pcvapds explică:

Va multumesc pentru raspunsuri...