| Roberrt21 a întrebat:

Salut, de la ce mi-au iesit niste pete rosii pe varful penisului? Am facut sex protejat dar s-a spart, imediat dupa nu am mai facut. Asta s-a intamplat in data de 18, petele le am cam de 2 zile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| zNCrys a răspuns:

Petele pot fi de la un BTS luat de la partenera. Ca sa afli exact ce ai, poti sa faci un test rapid pentru BTS. Se gasesc mai multe pe piata. Iti recomand Veneris 3 in 1. Au rezultate rapide si specifice.

| Roberrt21 explică (pentru zNCrys):

Poate fi si o iritatie?

| zNCrys a răspuns (pentru Roberrt21):

Întradevăr poate să fie și o iritație din altă cauză dar pentru a știi cel mai sigur ce este poți merge la un medic.
Si pana nu rezolvi problema, evita contactele sexuale neprotejate.

| Public22 a răspuns:

Ciuma sau ceva. E rău de tot. Cred ca ți-au ieșit niște pete, ca s-a spart proteza. laughing) nu am mai auzit de masuri de protecție cu proteze. laughing

| AnNéVidoff a răspuns:

Detalii despre partenera? La modul daca nu era cumva vreo pasagera...

| Roberrt21 explică (pentru AnNéVidoff):

Nu, nu e vorba de asa ceva la ea