| Denila123 a întrebat:

Salut, de la greutate mi-a cazut un testicul (s-a lasat mai jos) si-o mai reveni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai prea mult ser vital depozitat. Se va autobalansa la urmatoarea luna plina, alaturi de un vis ud.

Zi mersi că nu e mai sus.
Atunci era o problemă mare.
E normal, care e motivația din spatele neîncrederii în ceea ce ți-a spus medicul?

| Denila123 explică (pentru Unknownzgw):

Deci sa ma intelgeti
stangu e mai lasat cu ca 2 cm si dreptu e un pic mai saltat
doctoru spune el ce spune da nu ma simt eu bine, ma deranjaza si nu asi mai revine cum era inainte? sunt foarte speriat

| Ursati_Danu_1994 a răspuns:

E normal ca un testicul sa fie mai jos decat altul e perfect normal cel mai probabil nu e de la greutate nu iti face grijii

| Denila123 explică (pentru Ursati_Danu_1994):

Mmm zici asa doar sa ma incurajezi
testiculu stang e lasat cu 10 ml mai jos de dreptu

| Denila123 explică (pentru Denila123):

Mmm de la caldura nu e
am fost la doctor si cică ar pare an regula da nu am avut situatia aceasta niciodata in viata mea
si sa fiu sincer nu am golit seru de 7 zile?

| NoisyLight a răspuns (pentru Denila123):

10 ml înseamnă 10 metri liniari. Ești cumva vreun magnific hyper-cașalot?

| Ursati_Danu_1994 a răspuns (pentru Denila123):

Cu 10 cm? sau metri liniari ce esti demon sau ce puta, daca tia cazut cu 10 cm du-te la doctor urgent.

| Denila123 explică (pentru Ursati_Danu_1994):

Ok scuze
ar fi asa
de un deget mai lasat decat dreptu

| Ursati_Danu_1994 a răspuns (pentru Denila123):

Pai e perfect normal sa fie unul mai jos decat altul si nu zic asta sa te comfortez, pentru asi comforta un strain care nu il stiu iti zic adevarul

| nigelb a răspuns:

Eu cred ca este din cauza caldurii