| Annna4453 a întrebat:

Salut, de o saptamana sunt fixata pe ' cancer in gat', am 16 ani si fumez de 2 ani, stiu ca e grav si fac tot posibilul sa termin cu tigarile. Sunt foarte speriata pentru ca imi tot ies niste bilute albe din gat. nu stiu cum sa descriu si ma doare putin gatul dupa ce fumez, poate sa for vorba de cancer?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Corina2590 a răspuns:

Du-te la medicul de familie! Poate fiu o bacterie ori vreo infecție în nici un caz nu cancer.