| Matilda21 a întrebat:

De o vreme buna am gaze, in special seara si noaptea. am observat ca am si mai multe cand mananc prajeli, nu beau cafea sau alcool. inainte aveam scaune precum o pasta, uneori constipatie iar acum am diaree de 10 zile, am luat si pastile si degeaba. am dureri de burta acum si scaunul este cu mucus, am si scaune false. am avut helicobacter pilory, dar acum nu mai am. uneori daca mananc mai tarziu din lipsa poftei am gura amara. imi este jena sa mai plec de acasa, ma simt oribil. oare ce avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Trebuie sa faci analizele sa vezi,noi nu avem de unde sa stim ce ai,daca am stii nu ar mai exista spitale, medici, posibil ai un stil de viata nesanatos, fructele, legume sunt baza, multe lichide, cardio