| paulwalkerfan a întrebat:

De puțin timp, o ora ma ustura nara dreapta cu tot cu ureche, faza e alta ca ma doare și gatul și cand expir tare ma deranjează rău, o durere cu nas, ureche, gat. Secreția nazala e roșie, adica dacă bag degetul scot degetul rosu, nu mi-a curs sânge, precizez ca ma și ustura nara dreapta. E grav? Ce ar putea fi? Fundă

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Ai stat undeva unde a suflat aer rece si de aceea ai simptomele astea, poti sa iei niste Parasinus si Hexoraletten dar cel mai bine sa te duci la medic sa iti spuna el ce medicamente sa iei.

1 răspuns:
| SoHappy a răspuns:

Posibil o viroza respiratorie care ti-a afectat sfera ORL