| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de un timp imi tiuie urechile..cautand pe net am gasit ca ar fi o forma de autita sau un dop de ceara dar am fot la un control si acolo o zis ca nu am asa ceva o zis ca nu e de la urechi ci de la nas. pentru ca nu resprin destul si nu stiu ce. mi-a dat tratament l-am luat dar tot nu mia trecut..stie careva cauza? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DDoctorita a răspuns:

In primul rand, urechile cu nasul si cu gura sunt foarte relationate.

Nu stiu daca ai ceva cu nasul sau nu, dar daca nu tia trecut, mergi din nou la doctor, e cel mai bine! =)