| KingOoO a întrebat:

Salut, De vineri ma doare capul si ceafa si am ameteli. Am luat tensiunea si a fost mica. De trei zile tot asa sunt, cateodata trece cateodata ma doare. Poate fi din cauza menstruatiei sau a curentului? !

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca din cauza tensiunii scazute esti in aceasta stare, nu eszita si cere parerea si sfatul medicului de familie, asa am patit si eu, numai ca la mine era foarte mare tensiunea si eu habar nu aveam.
Asa ca, sfatul medicului este cel mai indicat
O seara bunahappy

| IrinaAndreea a răspuns:

Si eu am tensiunea mica si am cam aceleasi simptome in mare parte din timp. Acum nu stiu, e posibil ca si menstruatia sa fie de vina, de obicei organismul e un pic mai slabit in aceasta perioada. Ai putea totusi sa te programezi la un control, ca sa fii mai linistita.