| robert082 a întrebat:

Salut, deci acum 2 zile caram pe cineva in spate si aceasta a cazut, in timp ce cadea am auzit un click in zona gatului si de atunci ma doare destul de rau, ce credeti ca s-ar fi putut intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E o zonă sensibilă și cu potențiale probleme: fă-ți un rmn, negreșit

| mastadont a răspuns:

E posibil să ți se fi scrântit gâtul sau, mai rău, să ți se fi deplasat vreo vertebră și să apese pe vreun nerv. Cel mai bun lucru pe care poți să-l faci e să mergi urgent la doctor!

| robert082 explică:

O sa ma duc cat pot de repede deoarece am mai multe probleme cu coloana si sper sa nu fie ceva grav