| xAngelo a întrebat:

Deci am o problema cu muschiu umarului stang ma arde, inteapa ceva de genu cand il fortez am fost la doctor mi-a dat niste creme pastille... dar pe mine tot ma doare nu au avut nici cel mai mic efect si durere o am de 1-2 ani cred am si o prb cu incheietura stanga daca pun presunine pe ia ma doare gen sa fac flotari nu prea pot din cauza asta... nu stiu daca trebuie sa merg la un masior sami relazexe muschi sau mai trebuie sa merg la doctori?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cred ca trebuie sa faci investigatii ample.Analize de sange sa nu fie ceva reumatismal si un tomograf oentru partile osoase si nervoase.Sanatate maxima.

| xAngelo explică (pentru onasis1961):

O facut raza dar n-am nimic si nu ma doare toata ziua ma doare dor daca il fortez direct muschiul...

| Dismally a răspuns:

Cred ca ar fi cazul sa consulti si alti doctori, poate cel la care ai fost nu si-a dat seama despre ce este vorba dar nu este normal sa te doara de un an.

| Dudumagureanu a răspuns:

Urgent o radiografie